Cinsel Terapide “Kelebek Etkisi”

0
3199

Cinsel Terapide “Kelebek Etkisi”

Cinsel terapi, Kelebek Kadın Cinsel danışmanlık merkezimizde temiz ve güvenli bir ortamda yapılmaktadır. Vajinismus sorununun giderilmesi için sihirli bir iksir, iyileştirici bir hap ya da iğne yoktur.

Vajinismus terapilerinde kullanılan tamamen bilimsel yöntemlerle çok kısa bir sürede sonuç elde etmek mümkün hale gelmiştir. Dünya da kabul edilmiş olan bu cinsel terapi yöntemleri danışan ve eşini sıkmadan, ilişkiyi onaran, yeniden yapılandıran, kalıcı ve kesin sonuca odaklıdır.

Vajinismusun üstesinden gelmek için eş güveni ve aşk çok önemlidir.

Parmak Egzersizi Olmadan 3 Günde Kesin ve Kalıcı Çözüm:

 

Parmak egzersizleri kişinin kendi vajinasını tanımasında faydalı olmaktadır. Vajinasına dokunmaktan ve dokundurmaktan kaçınan danışanlarımız için oldukça zor bir uygulama olan vajina içine boğum boğum parmak sokularak vajinal kas hakimiyetini sağlamak amaçlansa da bu yöntem genellikle uzun sürmesi sebebiyle  terapileri bırakmalarına sebep olur.

Vajinismus terapilerin de bu sebeple daha kısa süreli ve danışanlar tarafından çok daha kolay uygulanabilen terapi yöntemleri kurtarıcı olmaktadır. Ayrıca uygulanan nefes egzersizleri tüm bedeni yenileyip rahatlatmaktadır.

Vajinismus terapileri sırasında eşler arası güven gelişir ve ilişki daha sağlıklı hale gelir. Birbirini anlayan, destekleyen ve zorluğun üstesinden gelmiş olan çiftler hayata yan yana ve umut dolu olarak devam ederler. Terapi sonrasın da onlar için HERSEY ÇOK GÜZEL OLUR…

BİRİSİ BİR HAYAL KURAR VE KAİNATTA KELEBEK ETKİSİ BAŞLAR.