23 Yıllık Vajinismus Kabusu Sonunda Bitti

0
1263

Merhaba arkadaşlar

Ben 44 yaşında evli bir ev hanımıyım. Vajinismus hastasıydım. Tam 23 yıldır bu illetle boğuşuyordum. Evliliğimde bir yerden sonra diplerde, zindanlarda yaşar oldum. Herkes normal ben anormalim zannederdim. Problemimin Vajinismus olduğunu bir gazetenin köşe yazısından öğrenmem tam 13 yılımı aldı. internette bu konuyu tedavi eden yerleri araştırmak için kendime bilgisayar aldım. Acaba gerçekten tedavi ediyorlar mı, güvenilir yerler mi diye düşüyordum hep.

Yine internette araştırırken Necla hanım (yaşama sebebim) ve dünya tatlısı asistanı karşımdaydı. Bende korkular ağır bastığı için soru sormak için yazdım. Necla hanım bana “gelin görüşelim” dedi. Eşime anlattım “sen gidersen git ben gitmem, çünkü senden nokta kadar umudum yok” dedi.

Beni öyle sıcak karşıladı ki Necla hanım, çok kısa görüşmemiz olduğu halde aklım onda kalmıştı. Eşimi ikna etmeliydim. “Neyse gidelim ama umudum yok” dedi ve 2 gün sonra gittik.

Eşimle de görüştü Necla hocam ve bana söylediği “sen bizi bıraksan bile biz seni bırakmayacağız” sözü beni daha da ümitlendirmişti. Necla hocama da güveniyordum.

1.GÜN : Necla hocam cinsellik ve kadın anatomisi hakkında çok detaylı, şemalı bilgiler verdi.

2.GÜN : Daha rahattım, korkum kalmamıştı. Seanslara aksatmadan gelmek istiyordum.

3.GÜN : Artık korkularla değil istekle geliyordum. 3.seansımı bitirdim ve şaşkınlıkla eve döndüm.

4.GÜN : seanslarımıza ara vermiş, evdeydik ve akşamına ben başarmıştım. Artık vajinismus değildim. Sabaha kadar sevinçten eşimle ikimiz de uyuyamadık. Artık karı-kocaydık.

Rabbim yıllar sonra da olsa o kelebekleri karşıma çıkardı.

Ben bu illetle boğuşan çiftlere seslenmek için yazıyorum. Hiç ama hiç vakit kaybetmeden Necla hocamı ve ekibini bulsunlar. Onlara güvenin. Ben 3 gün gittim. Toplam 6-7 saatte bu illetten kurtuldum. 23 yıllık evliliğimizin kâbusu Necla hocam ve ekibi sayesinde mutlu sonla bitti. İyi ki varlar.

Sizleri çok seviyorum seveceğim de…

YAŞAMA SEBEBİM VE KELEBEKLERİM BENİM

https://www.youtube.com/watch?v=nRmWBzn3MGA