Ben Başardım Siz de Başarabilirsiniz!

0
242

Evet… Çok klişe olacak ama bir gün bu mektubu benim de yazacağım hiç aklıma gelmezdi. Daha doğrusu hayal ediyordum fakat gerçek olabileceğini düşünemiyordum.
Benim vajinismus hikayem evliliğimizin 3,5 yılında Necla Hanım sayesinde son buldu.
Hikayem diyorum evet çünkü süreç gerçekten benim için 3,5 yıl boyunca çok zordu. Yemek yerken, arkadaşınızla ailenizle konuşurken tv izlerken aklınızda hep o soru: Neden yapamıyorum, neden olmuyor, neden bu durumu ben yaşıyorum? Bir gün uyusam kalksam ve her şey keşke bitmiş olsa diyordum. Allah’ım bir yol göster derken Necla Hanım’ın sayfası çıktı karşıma. Uzun bir süre erteledim. Ama sonra yok dedim kendi kendime. Bu durumu aşmam lazım ve bir cesaret Necla Hanım aradım. Telefondaki sesinden bile cesaret alıyordu insan. Eşimle konuştum ve Necla Hanım’a gittik. Belki de en tembel 🦋 Kelebeklerden biri bendim. Ama Necla Hanım’ın sanki bir anne gibi sakin, güven dolu yaklaşımlarıyla 3,5 yıl süren hikayem 3 seansta son buldu.
Bu mektubu okuyan ve benimle aynı süreci yaşayanlar lütfen ertelemeyin vazgeçmeyin, vazgeçmeyin, ben başardım siz de başarabilirsiniz. İsteyin ve kendinize güvenin…🌸