Bir kısır döngüydü ve eşimi kaybetmek vardı

0
2329

Merhabalar Kelebek Kadın,
Sizinle tanışmam tam 3 yılımı aldı. Olmuyordu bir türlü. İstememe rağmen atlatamıyordum bu sorunu ve kimse ile paylaşamıyordumda. Bu bir kısır döngüydü ve ucunda çok ama çok sevdiğim ve değer verdiğim can yoldaşımı eşimi kaybetmek vardı.
Hiçbir çözümü yok gibiydi. Aslında bu konu ile ilgili çok şey okumuştum. Yüzde yüz tedavi diyordu ama tedavi olmayan doktor doktor, uzman uzman gezen kadınlarla doluydu her yer. Nerede idi bu sihirli değnek…
Sihirli değnek bende idi elbet ama yapamıyordum. Bedenime hakim olamıyordum.Eşime layık değildim hep bir suçluluk duygusu hissediyordum.
Belkide bunlar yaşadıklarımın binde biridir. Şu anda sekiz haftalık hamileyim. Vajinismus yüzünden bunun hayalini dahi kuramıyordum.Lütfen bu sorunu yaşayan insanlar(eşler) kelebek kadına başvuru yapın.O sizi utandırmıyor, yargılamıyor sadece sizi tedavi ediyor.Yazmak istediğim çok şey var ama bu kadar yeterli.
Hem yüreği hem kendi güzel olan Necla hanım umarım tüm kelebek kadınlara ulaşır ve onların uçmasına yardımcı olabilirsiniz.
Sizi çok seviyorum herşey için teşekkürler..