Yeni evlenmiş gibi hissediyorum

0
762

Merhabalar,

Eşimle ben 8 aydır cinsel ilişkiye giremiyorduk. Sevdiğim adam, mutluluk kaynağım, her zorluğu aştığım insanla hiç duymadığım, sebebini anlamadığım bir şekilde cinsel birleşmeye gelince kendimi kasıp inanılmaz bir acı duyuyordum. Artık ikimiz içinde cinsel ilişki kabusa dönmeye başlamıştı. Ağlama krizleri, mutsuzluk, tartışmalar aylar geçtikçe birbirimizden uzaklaştığımıza inanıyordum.

Birçok kadın hastalıkları doktoruna gittim. Artık her gittiğim doktor ve muayene benim için kabusa dönüşüyordu. Çünkü muayenede bile inanılmaz bir acı duyuyordum. İnternette okuduğumda vajinismus hastalığını duymuştum yazılanlar bana çok benziyordu.  Ama ben vajnismus olduğuma inanmıyorum. Taki en son gittiğim doktor vajinismus diyene kadar.

Uzun arayışlar sonrası Necla Hanımı buldum. Görüşme sonrası vajinismus olduğumu, tedavinin 3 gün süreceğini, herhangi acı-ağrı duymayacağıma inandırdı beni. Hemen vajinismus tedavisine başladık, herşey çok güzel gidiyordu. Ve ben 3.günün sonunda vajinismusu yenmiştim.

Bu mucizeyi gerçekleştirmeme yardımcı olan canım canım canım Necla Hanıma ve Makbule Hanıma teşekkürlerimi iletiyorum. Sizin sayenizde yeni evlenmiş gibi hissediyorum, giden özgüvenim sanki bir günde geri geldi. Evliliğimizi kurtardınız için beni bu kabustan alıp eşimle kaldığımız mutlu beraberliğe devam etmemizi sağladığınız için teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum.

3.günün sonunda vajinismusu yendim!