15 Yıl Sonra! Ben iyileştiysem herkes iyileşir!

0
93

Merhabalar Kelebek Kadın
Sayın Necla Hanım’la tanışmam tam 15 yılımı aldı.
Eşimle severek evlenmemize rağmen bir türlü cinsel ilişki yaşayamıyorduk.
Sürekli ağrı ve acı hissediyordum. İnternetten araştırma yaptığımda vajinusmus hastası olduğumu öğrendim. Araştırmalar sonucunda bundan 2 yıl önce vajina içerisindeki kaslara iğneler yapıldı. Fakat maalesef durum yine aynıydı.. Hiçbir iyileşme olmadı.

Tekrar araştırma yaptım ve nihayet 15 yıl sonra Sayın Necla hocamla tanıştım. İlk görüşmede o samimi, güler yüzlü yaklaşımı sayesinde beni o kadar çok motive etti ki 3 seansta yenebileceğimi söylediğinde inanamadım. Bende öğrenilmiş bir çaresizlik vardı. Hocamla senslara başladık ve 3 seansta iyileşmem gerekirken 2 seansta ben vajinusmusu yenmiştim. Bana bu kadar kısa sürede iyileşebileceğimi söyleselerdi asla inanmazdım. Sağlıklı bir cinsel ilişkinin ötesinde bana yeniden doğmamı sağlayan çok değerli Sayın Necla Hanım’a sonsuz teşekkürler ediyorum. Benim gibi vajinusmus hastası olan bayanlar lütfen beklemeyin. Tereddütsüz ” Kelebek Kadın”a başvurunuzu yapın inanın pişman olmayacaksınız. Çünkü ben iyileştiysem herkes iyileşir.
Sayın Necla hocam size çok teşekkür ediyorum herşey gönlünüzce olsun…

Önceki İçerikVajinismus Hastası 23 Yıl sonra anne olacak!
Sonraki İçerikHayatta benim kada canı tatlı başka bir insan var mı bilmiyorum
“Güç ve güveni hep dışımda aradım ama bunlar insanın içinden gelir ve her zaman oradadır.” (Sigmund Freud) | Kelebek Kadın Danışmanlık ile yenilenen yaşamlar. Hemen şimdi, kendini keşfetmeye başla!