Her şeyin sonunda kendimi hiç yol alamamış gibi hissediyordum

0
8

BENİM HİKAYEM…

Her şey 5 buçuk yıl önce evliliğimle başladı ve kendi evimde güzel bir sabaha uyanacağımın hayalini kurarken kabusla uyandım. Sonra günler günleri sorunlar , problemler, mutsuzluk, gözyaşı birbirini kovaladı. Evliligimin ilk günü öğrendim bende Vajinusmus olduğumu. Eşim çok anlayış gösteriyordu ama ben hiç kabullenemiyordum. Sürekli yaşadığım şehirde doktorlar araştırıyor  terapilere, eşimle beraber görüşmelere gidiyorduk. Her şeyin sonunda kendimi hiç yol alamamış gibi hissediyordum ve sanki o dibi olmayan kuyuda biraz daha derine batıyordum. Zaman geçtikçe içimdeki evlat hasreti büyümeye başladı tesadüfen sosyal medyada necla hocamı buldum aradım hemen henüz 2 buçuk yıllık evliydim. Konuştuk hocamla çık gel aşkınız başarır dedi. Ama sürekli erteledim sürekli kendime bir bahane buldum gitmedik. Ama necla hocamın konuşması, sesi hep kulağımdaydı. Yıllar sonra tekrar aradım ve bana ismimle hitap etti. O kadar duygulandım ki o zaman anladım  necla hocam daha biz kendimize inanmazken bize o kadar inanıyordu ki. birgün onu tekrar arayacağımı bildiği için numaramı kaydetmiş ve sabırla aramamı beklemiş.

Hocamla randevu oluşturduk yeniden.

Memleketten kalkıp gitmenin, zaman harcayıp emek vermenin stresiyle ya yine yapamazsam diye kendimi yiyip bitirirken görüşmeye gittiğim an doğru yerdeyim dedim.

Benim yıllardır yapamadığım bilmediğim her şeyi bana tek seansta sabırla öğretti. Evet bu mektubu okuyan güzeller güzeli kelebek kadın adayı bende başardım.

Şuanda bunu yaşıyorsan ve içinden bende yapabilirim diyorsan adresin kelebek kadın ekibi. Benim hayatım değişti sorunlarım üzüntülerim hatta kaygılarım ve her şeye küsüp ağlamalarım bir KELEBEK olup uçup gitti.

Ne olur daha fazla erteleyip bu rengarenk hayatı kendinize zehir etmeyin. Yol o kadar güzel ve keyifli ki nasıl kozadan çıkıp kelebek olduğunuzun farkına varmayacaksınız.

Bana emeği geçen kendime olan güvenimi geri veren içimdeki küçük kız çocuğunu her zaman her koşulda sevmem gerektiğini bana öğreten sevgili Necla öğretmenime sonsuz sevgilerimle

Önceki İçerikHayatta benim kada canı tatlı başka bir insan var mı bilmiyorum
“Güç ve güveni hep dışımda aradım ama bunlar insanın içinden gelir ve her zaman oradadır.” (Sigmund Freud) | Kelebek Kadın Danışmanlık ile yenilenen yaşamlar. Hemen şimdi, kendini keşfetmeye başla!