Saat farkında rağmen her an destek oldu!

0
13

Necla hanımla online danışmanlık arayışım sırasında tanıştım. Yurt dışından yazıyorum ve kendi ana dilimde Bir terapi almak istiyordum. İyi ki de Kelebek Kadın sayfasına denk gelmişim.

Evli değilim ve vajinismusun tedavisi için bunun gerekli olduğu algısı vardı kafamda. Daha önce 4 yıllık beraberliğinde erkek arkadaşımla her yolu denemiştik. En sonunda profesyonel bir yardım almaya karar verdim. İyi ki Necla hanımla tanışmışım. Saat farkına rağmen her an destek oldu. Sayesinde online olarak 3 seansta yenmiş oldum. Keşke bu kadar beklemeseydim diyorum destek ve tedavileri için kendisine minnettarım. Kendimi keşfetmem de bana çok yardımcı oldu. Hiç inancım yoktu, büyük sorunlarım olduğunu ve çok zor yenebileceğimi düşünüyordum ama yanlış algılarımın hepsine değiştirdik. Kesinlikle ertelemeden kendinizi Necla Hanım’ın güvenli ellerini bırakabilirsiniz.

Sevgiler ❤

Önceki İçerikÇok zormuş, eşinin gözlerine çaresiz bakmak
Sonraki İçerikBunu ben de her kadın gibi başaracağım dedim kendime
“Güç ve güveni hep dışımda aradım ama bunlar insanın içinden gelir ve her zaman oradadır.” (Sigmund Freud) | Kelebek Kadın Danışmanlık ile yenilenen yaşamlar. Hemen şimdi, kendini keşfetmeye başla!